BVLOS-loty poza zasięgiem wzroku

Zostań pilotem drona BVLOS i lataj tam, gdzie wzrok nie sięga!

Jeśli szukasz kursu na pilota, operatora drona VLOS do lotów tylko w zasięgu wzroku (NSTS-01 / NSTS-02) przejdź TUTAJ

Zapisz się już teraz na nasz specjalny kurs przygotowujący do egzaminu końcowego UAVO BVLOS na wybrany scenariusz NSTS-05 (drony do 4kg np. DJI Mavic, Phantom, Autel Evo, Yuneec H520 oraz DJI Matrice 30), NSTS-06 (drony do 25kg np. DJI Matrice 300). Egzamin odbywa się zgodnie z nowymi wytycznymi Urzędu Lotnictwa Cywilnego z 2022 roku. Bez obaw, pomożemy w organizacji egzaminu. Oferujemy kursantom IRONSKY kompleksową obsługę: dobór sprzętu, loty praktyczne w całej Polsce, pomagamy z ubezpieczeniem OC i organizacją egzaminu końcowego. Wszystko w jednym miejscu.

  • Szkolenie NSTS-05 (UAVO BVLOS do 4kg) teoria (16h) + praktyka (9h) – 3200 zł brutto obecnie promocja na 1792 zł brutto
  • Szkolenie NSTS-06 (UAVO BVLOS do 25kg) teoria (16h) + praktyka (11h) – 4800 zł brutto obecnie promocja na 2880 zł brutto

Cena zawiera kurs teoretyczny BVLOS (16h) na wybrany scenariusz NSTS, indywidualne zajęcia praktyczne z instruktorem (9h lub 11h), materiały szkoleniowe, gadżety firmowe. Nasi kursanci otrzymują bardzo atrakcyjne zniżki na zakup dronów w naszym sklepie – jesteśmy Autoryzowanym Dealerem DJI, DJI Enterprise, Yuneec, Parrot, Autel.

.

 

CEL SZKOLENIA NA LICENCJĘ BVLOS (NSTS-05) PILOT DRONA POZA ZASIĘGIEM WZROKU

Celem kursu BVLOS, czyli NSTS-05 jest pełne przygotowanie teoretyczne oraz praktyczne do państwowego egzaminu na świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowych statków powietrznych UAVO BVLOS. Nauczysz się latać w zasięgu oraz poza zasięgiem wzroku. Przećwiczymy również loty VLOS, czyli w zasięgu wzroku oraz FPV. Zaplanujesz automatyczne loty dronem BVLOS np. na aplikacji Litchi. To szkolenie otworzy przed Tobą wiele nowych możliwości!

 

GDZIE ODBYWA SIĘ SZKOLENIE NA PILOTA DRONA BVLOS?

Szkolenia na operatora drona poza zasięgiem wzroku BVLOS odbywają się w całej Polsce. W szczególności w miastach Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Lublin, Olsztyn. Zapoznaj się z terminarzem szkoleń BVLOS w zakładce Terminarz Szkoleń.

 

NASZA KADRA

Zajęcia i szkolenia BVLOS są prowadzone przez doświadczonych instruktorów posiadających kwalifikacje i uprawnienia odpowiednie do rodzaju i zakresu prowadzonego szkolenia lotniczego. Od 2014r. szkolimy operatorów dronów. Prowadziliśmy szkolenia na operatora drona dla Polskich Służb Specjalnych, Wojska, Agencji Wywiadu, Służby Więziennej, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Straży Miejskiej, a także operatorów dronów z telewizji TVN, Polsat czy lokalnych stacji. Nasze doświadczenie w 100% przekłada się na Twoją wiedzę po kursie.

DLA KOGO JEST KURS BVLOS?

Szkolenie przeznaczone jest dla kandydatów na operatora bezzałogowych statków powietrznych poza zasięgiem wzroku/pilotów RPAS BVLOS i kończy się zdobyciem uprawnienia BVLOS poprzedzonego egzaminem. Nie musisz mieć wcześniej żadnych innych uprawnień lotniczych, możesz od razu przystąpić do szkolenia poza zasięgiem wzroku

 

JAK WYGLĄDA KURS NA LICENCJĘ NA PILOTA DRONA BVLOS?

Umożliwiamy kursantom korzystanie z własnego sprzętu lub pracę na naszych dronach w trybie trener-uczeń. Szkolenie odbywa się w profesjonalnym ośrodku i trwa 5 dni. Dostaniesz pełne materiały szkoleniowe, dzięki którym z łatwością przygotujesz się do egzaminu sprawdzającego wiedzę. Po zakończeniu kursu otrzymasz dyplom i uprawnienia BVLOS. Oferujemy naszym kursantom możliwość darmowego i nieograniczonego korzystania z symulatora lotów podczas szkoleń.

 

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE BVLOS?

Zapisy na szkolenia przyjmujemy mailowo lub telefonicznie.

Email: biuro@yuneec-dron.pl

Liczba miejsc dla kursantów jest ograniczona –o rezerwacji miejsca na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą pełnej kwoty za szkolenie na konto bankowe.