Opis jak działa DJI Care Enterprise? Jak aktywować DJI Care – instrukcja? Jakie są różnice między DJI Care Enterprise, a DJI Care Enterprise Plus, co daje DJI Care Flyaway Coverage?

on
Categories: Bez kategorii

DJI Care Enterprise został stworzony specjalnie, aby zapewnić kompleksową ochronę produktów DJI Enterprise. Oferuje opcje opieki z nieograniczoną liczbą wymian lub bezpłatne usługi naprawy przypadkowych uszkodzeń, takich jak awarie, utrata zalania lub zakłócenia sygnału. Ta skuteczna i kompleksowa usługa ochrony przed wypadkami zapewnia większy spokój ducha całej Twojej flocie DJI.

Chcesz mieć możliwie najwyższą ochronę i opiekę DJI Care Enterprise? Założenie i zasady działania opiszę poniżej na przykładzie zakupu DJI Matrice 30.

 

  1. Kupujesz np. DJI Matrice 30 z DJI Care Enterprise Basic (pakiet DJI Care Enterprise Basic jest standardowo w zestawie producenta)
  2. Po rozpakowaniu nowego produktu bardzo ważne jest szybkie powiązanie konta DJI i pilota z dronem. Niezastosowanie się do tego spowoduje brak możliwości sporządzenia raportu o odlocie statku powietrznego w przypadku zdarzenia związanego z lotem, a w związku z tym nie będziesz mógł skorzystać z opieki DJI Care Enterprise Flyaway jeśli zajdzie taka potrzeba. 
  3. Dokupujesz podniesienie opieki do DJI Care Enterprise Plus, czyli DJI Care Enterprise Plus Upgrade za 1796 zł brutto dla DJI Matrice  30
  4. Jeżeli chcesz możesz przedłużyć o kolejny rok kupując DJI Care Enterprise Plus Renew 4 932 zł brutto dla DJI Matrice 30
  5. Jeśli doszło do szkody możesz korzystać z DJI Care Enterprise Plus wielokrotnie, bez limitów napraw, nie płacisz też za naprawy. Kwota napraw w DJI Care Enterprise Plus jest do wartości 7700 Euro w przypadku DJI Matrice 30. Uwaga: kwota ubezpieczenia jest w przybliżeniu równa rynkowej cenie orientacyjnej części objętych DJI Care Enterprise Plus. W przypadku różnicy między rynkową ceną orientacyjną, a kwotą ubezpieczenia, kwota opieki 7700 Euro będzie miała pierwszeństwo.
  6. Jeżeli doszło do utraty drona i nie możesz go odzyskać np. utrata zasięgu lub wpadł do zbiornika wodnego i nie możesz go wyłowić, wówczas musisz przesłać raport z logów do DJI i jeśli uzyskasz zgodę producenta, opłacasz (1894 Euro w przypadku DJI Matrice 30) usługę DJI Care Enterprise Flyaway i dostajesz nowego drona.
  7. Z opieki DJI Care Enterprise Flyaway możesz skorzystać WYŁĄCZNIE jako posiadacz wcześniej aktywnego DJI Care Enterprise Plus, warunkiem zadziałania DJI Care Enterprise Flyaway jest wcześniejsze (przed utratą drona) powiązanie radia sterującego z dronem o czym pisałem w punkcie 2.

 

 

Jakie są podstawowe różnice pomiędzy DJI Care Enterprise Basic a DJI Care Enterprise Plus? Co daje DJI Care Flyaway Coverage?

 

NazwaDJI Care Enterprise BasicDJI Care Enterprise Plus
Dzielenie ubezpieczenia na inne drony we flocieNiedostępneDostępne
Ilość wymian2 razyBez limitu
Opłata za naprawęPo niskiej cenie zgodnej z tabelą opłat dostarczanej przy zakupie opieki DJI CareDarmowa
Możliwość rozszerzenia o kolejny rok opieki DJI CareTak – DJI Care Enterprise Basic RenewTak – DJI Care Enterprise Basic Renew

 

DJI Care Flyaway Coverage jest idealnym rozwiązaniem dla osób latających w ekstremalnie trudnych warunkach terenowych i pogodowych. Dla osób posiadających aktywną usługę DJI Care Enterprise Plus jest dostępna opcja dokupienia DJI Care Flyaway Coverage. Jeśli Twój dron odleciał i nie wrócił, utknął w niedostępnym miejscu lub utonął w wodzie w okresie ważności DJI Care Enterprise Plus, to możesz otrzymać od DJI nowy, w pełni działający produkt po przejściu procedury serwisowej i uiszczeniu opłaty za usługę. Warunkiem jest wcześniejsze posaidanie połączonego radia RC z dronem i kontem DJI.

 

Gdzie kupić DJI Care Plus? Nie ma ich w sklepie.

Opieka DJI Care Enterprise Plus dostępna jest wyłącznie u wyselekcjonowanych dealerów, którzy wiedzą jak działa produkt i potrafią doradzić w jego prawidłowej aktywacji. Zapraszamy do kontaktu z kadrą IRONSKY, która posiada wyszkolonych przez DJI inżynierów sprzedaży DJI, dzięki czemu Twój dron wyląduje w bezpiecznych i pewnych rękach. Przygotujemy ofertę i poinstruujemy o dalszych działaniach.

Kontakt

Masz pytania?
Potrzebujesz porady w wyborze drona?
napisz lub zadzwoń do nas

Bieżanowska 1A, 30-812 Kraków, Polska

 

+48 508 89 89 71

Pon – Pt 9:00 to 16:00, Sob 12:00 – 14:00 ( tylko pytania telefoniczne ), Niedziela – nieczynne

 

biuro@aerodron.pl